Užívať alebo neužívať? Ako zistiť, že mám nedostatok kolagénu?

Množstvo kolagénu môže klesať iným tempom a v inom veku, každého z nás. Kolagén Collafit môžete dolpňať aj preventívne je to pre vás len +. Ak však chcete zistiť, či kolagén Collafit zúfalo potrebujete, porozmýšľajte nad týmito príznakmi, ktoré sú špecifické pre nedostatok kolagénu.

  • Nedostatok kolagénu sa môže prejaviť hlavne problémami s pohybovým aparátom
  • bolesti pohybového aparátu - kĺbov, svalov, šliach
  • ochabnutá pokožka, celulitída či strie
  • pigmentové škvrny
  • suchá a dehydrovaná pleť, vrásky
  • ľahko sa štiepiace nechty
  • lámajúce, vypadávajúce vlasy, štiepiace sa končeky

Ak pozorujete na sebe hore uvedené symptómy, určite je vhodné siahnuť po kolagéne Collafit. A je úplne jedno či máte 25 alebo 50 rokov. Čím skôr začnete kolagén Collafit dopĺňať do tela, tým dlhšie sa udržíte vo forme a zdravý, svieži a krásny.

Vyskúšajte 100% morský kolagén bez prísad, kolagén vyrobený na Slovensku, náš Collafit.

Collafit je prémiový trojzložkový kolagén, kombinuje 3 hlavné typy kolagénu - kolagén typu I II III. Typ I zodpovedá 90% kolagénu vášho tela. Rybí kolagén je z hľadiska štruktúry najpodobnejší molekule ľudského kolagénu. Na rozdiel od hovädzieho, bravčového či kuracieho je teda pre človeka biologicky dostupnejší a oveľa lepšie a rýchlejšie ho telo prijme a využije. Tvorí štruktúru pokožky, kostí, šliach, vláknitých chrupaviek, spojivového tkaniva a zubov. Typ II je hlavná kolagénna zložka chrupavky. Typ III podporuje štruktúru svalov, kože, orgánov a artérií.

Collafit obsahuje aj Kyselinu hyaluronovú , vitamín C a Zinok. Prítomnosť vitamínu C je dôležitým faktorom pri syntéze kolagénu samotným telom. Vitamín C prispieva k strebávaniu kolagénu a tak prispieva k ich správnej funkcii.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie