Postúpili sme do 2. kola Social Awards Slovakia!

Práve prebieha už 2. kolo ankety Social Awards Slovakia, kde stále môžete hlasovať za najvplyvnejších influencerov na slovenskom internete a zároveň vyhrať hodnotné ceny. V ankete nás reprezentuje aj naša spolupracovníčka a tvár naších produktov, Zora Czoborová. V kategórií Best fitnes and health. Víťazov hlasujúci i slovenskí influenceri spoznajú 29. septembra na slávnostnom gala večeri, ktorý odvysiela Televízia Markíza na online platforme Markíza Plus.
Štart ankety, ktorej cieľom je prostredníctvom hlasovania ľudí a odbornej poroty vyhodnotiť najlepších influencerov či vlogerov na Slovensku.Aká bola Zorina reakcia?

- Zostala som milo prekvapená, pretože vekovo a dĺžkou mojej aktívnej práce v oblasti zdravého životného štýlu a mojich dlhoročných fitness aktivít pre širokú verejnosť vôbec nezapadám medzi mládež ktorá dnes valcuje a ovláda sociálne siete. No som vďačná za túto nomináciu a verím, že za dlhé roky mojej práce som ovplyvnila, motivovala a pomohla ku zdravšiemu a kvalitnejšiemu životu mnohým ľuďom. Možno ste i vy jedni z nich.

Ako funguje hlasovanie:

- Hlasovanie je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť online formulár na stránke www.socialawardslovakia.sk. Podmienkou pre úspešné hlasovanie a následné zaradenie do žrebovania o hodnotné ceny je správne vyplnený anketový hlasovací formulár a poskytnutím súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Každý z vás bude navyše automaticky zaradený do žrebovania o tieto hodnotné ceny.

1.cena je dvojtýždňový zájazd na Kubu pre dve osoby

2.cena je neviditeľný strojček na zuby od spoločností DR. Martin

3.cena je ročné členstvo v sieti fitness centier Golem Club


- Hlasovať môžete opakovane každých 8 hodín. Tak zvýšite počet daných hlasov, ale i svoju šancu na výhru ceny.

Odkaz od Zory Czoborovej:

- Milí priatelia, ak moja maličkosť a dlhoročná práca v oblasti fitness a zdravého životného štýlu je pre vás aspoň malým prínosom, budem vám veľmi vďačná za každý hlas i za to, že tento mail prepošlete a tak oslovíte i svoje okolie a priateľov aby za mňa zahlasovali. Tak zvýšite počet daných hlasov, ale i svoju šancu na výhru ceny.

Želám vám pekný deň
S pozdravom

Zora Czoborová