ZORALATES 2

Neohodnotené
€9,99
Skladom (> 50 ks)

DVD vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

DVD vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES 2 je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.

Cvičenie je rozdelené do 6 kapitol. Postupne sa venujeme posilňovaniu jednotlivých svalových skupín:

  • 1.Kapitola – Príhovor
  • 2.Kapitola – Cvičenie v ľahu na bruchu (ramená,paže,chrbát,hlboké svaly trupu, sedacie svalstvo, dolné končatiny)
  • 3.Kapitola – Cvičenie v podpore na vystretých pažiach (paže, ramená, hlboké svaly trupu, vnútorný stabilizačný systém, sedacie svalstvo, dolné končatiny)
  • 4.Kapitola – Cvičenie v ľahu na boku (svaly trupu, sedacie svalstvo, vonkajšie , predné a zadné stehná, ramená)
  • 5.Kapitola – Cvičenie v ľahu na chrbte (paže, brucho, sedacie svalstvo, vonkajšie, vnútorné a predné stehná)
  • 6.Kapitola – Strečing

Na záver je ako BONUS pridaný STREČING celého tela.

Každá časť DVD je v samostatnej kapitole, takže si podľa vášho voľného času a potreby môžete precvičiť len tú svalovú skupinu ktorú potrebujete. Počas cvičenia využívame jednoručné 1 kg činky, gumenné expandery, malé lopty atď.