FITCAMP

 

Milí naši priaznivci
Nepredpokladali sme, že situácia v skutočnosti dospeje do súčasného stavu, kde Ústredný krízový štáb SR vydá nariadenie okamžitého zákazu usporiadania všetkých športových podujatí v krajine, no bohužiaľ stalo sa a nám nezostáva nič iné, len vám oznámiť, že športové podujatie FITPOBYT so Zorou Czoborovou a CHAMP CAMP s Attilom Végom sa v danom termíne neuskutoční, čo nás neskutočne mrzí a v priebehu najbližších 14-tich dní vás budeme informovať o novom termíne, ktorý nám umožní túto akciu uskutočniť.
S pozdravom team usporiadateľov zdravie i krása

 

 

 

 

ZAŽITE VÝBUCH ENERGIE 
pod vedením
majsterky sveta vo fitness a v aerobiku Zory Czoborovej a Attilom „Pumukli“ Véghom - hviezdnym zápasnikom MMA 

1.10.2020  -  4.10.2020

 RATES ARENA ZVOLEN 

Zorica a Atilla si pre Vás pripravili zaujímavý program. Pod ich vedením si preveríte svoje fyzické schopnosti aj kondíciu a poriadne si zamakáte v atmosfére plnej „zimomriavkovej energie.

Počas predĺženého víkendu spolu odcvičíte každý deň fyzicky náročné dvojfázové tréningy (210 minút), počas ktorých dostanete kompletné informácie o technike cvičenia, dýchania, správneho držania tela, efektívnom posilňovaní a zoznámite sa so základmi techník a celkovou filozofiou MMA, momentálne jedného z najpopulárnejších športov na svete….

Samozrejme, že Zora a Attila sa podelia s Vami aj o dlhoročné skúsenosti zo svojho športového života a z prostredia profesionálnych súťaži. Taktiež dostanete vzácne informácie z oblasti zdravej stravy, pitného režimu, doplnkov výživy a regenerácie. Bude pre vás vytvorený  priestor na otázky a voľnú diskusiu, počas ktorej sa vám budú snažiť detailne odpovedať a možno čo to prezradia aj zo svojho súkromia. Určite vás poteší aj spoločná fotografia s venovaním a s podpisom ako pekná spomienka po príchode domov. Počas  akcie vás čaká  „čerešnička na torte“  v podobe spoločného rozlúčkového večera a možnosť zhliadnutia dokumentu „ATTILA“ v ktorom sa dozviete viac o životnom príbehu nášho najúspešnejšieho MMA zápasníka a jeho ceste k víťazstvu v americkej organizácii BELLATOR.

Tento úžasný víkend plný energie a nových priateľstiev  sme pripravili pre vás, ktorí milujete pohyb a pozitívny doping endorfínmi. Pre vás, ktorí si chcete oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu. Jednoducho si dobiť  „baterku“ pre  ďalšiu cestu v športovom, pracovnom i súkromnom živote.

Užite si aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom, relaxom či masážami v prekrásnom luxusnom Wellness s bazénmi a v saunovom svete butikového hotela HOTEL TENIS **** . Zažite štyri dni v úžasnej partii rovnako naladených ľudí, ktorí chcú využiť možnosť zatrénovať si so športovými legendami.  

Víkend je určený pre neprofesionálnych športových nadšencov, ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú objaviť lásku k pohybu a motiváciu ako začať pracovať na svojom zdravšom životnom štýle a FIT kondícii.

Cieľom tohto pobytu je „zažiť čo ste ešte nezažili“, tak sa pridajte a odneste si zážitok na celý život!

TEŠÍME SA NA VÁS

Záznamy neboli nájdené...