Jerky

1 položiek celkom
produktová foto jerky
Novinka Tip
€7,99

Sušené mäso s originálnou slovenskou receptúrou. Mäso pochádza z chovu plemena Limousine. Mäso plemena Limousine je veľmi čisté a maximálne chudé, pri zachovaní krehkosti,...

506/HOV2

JERKY - Zdravá maškrta

Hovädzie jerky


Náš produkt pochádza z chovu plemena Limousine, ktoré je najpočetnejšie chované mäsové plemeno vo Francúzsku. Mäso je veľmi čisté a maximálne chudé, pri zachovaní krehkosti, jemnosti a šťavnatosti vykazuje vynikajúcu kvalitu , čo dokazujú aj naše výrobky.

 

Jerky z diviny


Náš produkt pochádza z chovu jelenej zveri pôvodného karpatského poddruhu /Cervus elaphus montanus/ pochádzajúcej z najkvalitnejších prirodzených lokalít za účelom zlepšovania kvality tohto druhu zveri. Tento kvalitný chovný základ spolu so špičkovou starostlivosťou či už po stránke výživovej alebo veterinárnej, dáva predpoklad produkcie mimoriadne kvalitných mäsových výrobkov ktoré naša spoločnosť distribuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie