Curcuma

Neohodnotené
€34,90
Skladom (> 50 ks)

Je 100% čistý extrakt z kurkumy s vysokouu biologickou dostupnosťou a bioaktivitou.

Kurkuma sa používa po stáročia v ayurvédskych a čínskych liečebných metódach. Za jej najaktívnejšiu zložku sa považuje hlavný kurkuminoid kurkumín.

V extrakte kurkumy BCM-95® je kurkumín formulovaný s esenciálnymi olejmi kurkumy, vrátane (Ar)-turmerónu. 


ViItamín C i selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Pridanie kurkumínu ako výživového doplnku pomáha vytvoriť zmes bohatú na antioxidanty ktorá nie len že zlepšuje pohyblivosť kĺbov, ale má tiež neuroprotektívny efekt napomáha správnej funkcii srdcovo cievneho systému.

Kurkumín je bylina a veľmi silnými protizápalovými účinkami. Jeho sila je porovnateľná s kortikosteroidmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok. Tablety s extraktom kurkumy.

Zloženie: Curcuma longa extrakt CURCUGREEN (kurkuma, podzemok), kyselina L-askorbová, extrakt z rajského orechu (Lecythis ollaria, plod), deliaca látka: stearan horečnatý

Doporučenie:2 tablety dvakrát denne s jedlom počas prvých 7 dní, najlepšie ráno a večer. Pokračovať v užívaní 2x denne jedna tableta.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presianuť. Uskladňujte na suchom a chladom mieste mimo dosahu malých detí.

Kurkuma, Indický šafrán, je korenie ktoré je extrahované z koreňovej časti rastliny long curcumin. Kurkuma, ako súčasť koreniny alebo osamote, bola používaná po stovky rokov pre jej jedinčné vlastnosti ako liek v Indickom liečiteľstve.

Za jej najaktívnejšiu zložku sa považuje hlavný kurkuminoid kurkumín. Curcuma Tabs od aone obsahujú najefektívnejšiu formu kurkumínu na trhu-Curcugreen™. V Curcugreen™ je kurkumín formulovaný s esenciálnymi olejmi kurkumy, vrátane (Ar) -turmerónu, synergizmus tejto štandardizovanej kombinácie dokázatelne zlepšuje biologickú dostupnost. (Potvrdené 13 publikovanými štúdiami)

Výživové hodnoty 2 tab. NRV*
2 tab.
CURCUGREEN™ 528 mg  
Vitamín C 160 mg 200 %
Selén 27,5 μg 50 %

NRV*=Referenčná výživová hodnota